Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Investrol Sp z o.o. z siedzibą w Czarnocin, ul. Tuszyńska 13.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

JESIEŃ 2023: 5070DF KEYLINE & 5080DS ECOLINE

Ciągnik sadowniczy DEUTZ-FAHR 5070DF Keyline

Keyline.png

66KM moc maksymalna  /  kabina z klimatyzacją  /  oświetlenie robocze  /  skrzynia biegów 15+15  40km/h  /  2 prędkości WOM 540/ECO  /  4 wyjścia hydrauliczne  /  udźwig podnośnika 2700kg  /  zaczep szybkiej regulacji  /  ramiona podnośnika 2 kat.  /  koła 14.9 R24

145 000 zł netto  /  atrakcyjna cena  /  bogaty pakiet wyposażenia / finansowanie fabryczne 5 LAT 0%

Ciągnik sadowniczy DEUTZ-FAHR 5080DS Ecoline
Ecoline.png

76KM moc maksymalna  /  komfortowa kabina z klimatyzacją  /  fotel pneumatyczny / oświetlenie robocze  /  skrzynia biegów 30+15  40km/h  /  2 prędkości WOM 540/ECO  /  6 wyjść hydraulicznych  /  udźwig podnośnika 2600kg  /  zaczep szybkiej regulacji  /  koła 380/70 R28

190 000 zł netto  /  atrakcyjna cena  /  bogaty pakiet wyposażenia / Finansowanie fabryczne 5 LAT 0%

Ceny netto.
Szczegóły promocji dostępne u dealerów marki DEUTZ-FAHR.
Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów, lecz jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu Cywilnego

SERIA 5DF/DS/DV ECOLINE

SILNIKI FARMOTION. MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWEJ FORMIE.

5 DF-DS-DV Ecoline Series_5080 DF Ecoline_Stage V_Studio_DSC_7231_preview.jpgZaprojektowane specjalnie do zastosowań rolniczych silniki FARMotion 35 o mocy maksymalnej 76KM montowane w gamie 5 DF/DS/DV Ecoline posiadają wtrysk common rail pod ciśnieniem 2000 barów, nowy system wstępnego podgrzewania oraz układ oczyszczania spalin składający się tylko ze sterowanej elektronicznie recyrkulacji spalin (EGR), katalizatora utleniającego (DOC) i filtra cząstek stałych (DPF). W rezultacie uzyskano optymalne osiągi i stały moment obrotowy, nawet przy niskich prędkościach obrotowych silnika. Maksymalnie ograniczono emisje, wibracje oraz hałas, a także koszty eksploatacji: niskie zużycie paliwa, układ oczyszczania spalin, który nie wymaga stosowania płynu AdBlue oraz częstotliwość konserwacji wydłużona do 600 godzin zapewniają maksymalną wydajność. Zbiornik paliwa wbudowany jest w przedni moduł i można go napełniać bez otwierania maski. Jego minimalna pojemność wynosi 55 litrów. Aby zwiększyć zasięg ciągnika, pod platformą lub pod kabiną można zamontować dodatkowy zbiornik o pojemności 40 litrów (modele 5 DF Ecoline) lub 30 litrów (modele 5 DS/DV Ecoline).

SZEROKI ZAKRES PRZEŁOŻEŃ SKRZYNI BIEGÓW. PRĘDKOŚĆ 40 KM/H ECO DOSTĘPNA DLA DOWOLNEGO BIEGU.

5DF-DS-DV Ecoline Series_5080 DV Ecoline_Stage V_studio_DSC_9536_preview.jpgPrzekładnie nowych ciągników specjalistycznych DEUTZ-FAHR 5DF/DS/DV Ecoline zostały również specjalnie zaprojektowane, aby sprostać wysokim wymaganiom nowoczesnej produkcji rolnej. Trzystopniowa, pięciobiegowa skrzynia biegów PowerShift to unikalne rozwiązanie w ciągnikach tej klasy. Zapewnia do 45 biegów jazdy do przodu i 45 biegów wstecznych. Dla zapewnienia większego komfortu jazdy, zmianę biegów można wykonać, naciskając przycisk na dźwigni zmiany biegów, bez konieczności używania pedału sprzęgła. Funkcja Stop&Go, umożliwiająca wygodne ruszanie i zatrzymywanie bez konieczności używania pedału sprzęgła stanowi standardowe wyposażenie we wszystkich modelach z rewersem. Dostępna jest także mechaniczna, 5-biegowa skrzynia biegów z 30 biegami do przodu i 15 biegami wstecznymi. Niezależnie od rodzaju przekładni, prędkość 40 km/h można osiągnąć przy użyciu dowolnych opon. Dzięki funkcji „Overspeed” możliwa jest jazda z prędkością 40 km/h przy niskich prędkościach obrotowych silnika (w zależności od rozmiaru tylnych opon), co znacznie redukuje zużycie paliwa oraz poziom hałasu podczas transportu. Końcowy efekt to maksymalna wydajność i optymalny komfort kierowcy.

WYSOKIE OSIĄGI W ODPOWIEDNIM MOMENCIE.

5 DF-DS-DV Ecoline Series_5080 DF Ecoline_Stage V_Studio_DSC_7392_preview_2.jpgDuża różnorodność dotyczy także dostępnych funkcji wału odbioru mocy. Trzy prędkości WOM to oczywiście standard w DEUTZ-FAHR: 540, 540 Eco i 1000. WOM uruchamiany jest przy użyciu przycisku i sterowania elektrohydraulicznego. Zapewnia to stopniowe ruszanie bez szarpnięć. Opcjonalnie dostępny jest zsynchronizowany WOM.

MOŻLIWOŚĆ ZAINSTALOWANIA NARZĘDZI W POZYCJI CENTRALNEJ I Z TYŁU.

5 DF-DS-DV Ecoline Series_5080 DF Ecoline_Stage V_Studio_DSC_7424_preview_2.jpgModele z serii 5 DF/DS/DV Ecoline oferują w standardowym wyposażeniu układ hydrauliczny z pompą o wydatku 54 l/min, która jest przeznaczona do wyłącznej obsługi podnośnika i trzech tylnych rozdzielaczy. Jako opcja dostępna jest pompa typu tandem o wydatku 64 l/min. Obwód hydrauliczny przewidziany do obsługi układu kierowniczego zawsze jest zasilany przez niezależną pompę, zapewniając maksymalną płynność skrętu także podczas pracy z aktywnym układem hydraulicznym. Udźwig tylnego podnośnika wynosi 2880 kg (2600 kg w wersjach 5 DS/DV Ecoline), natomiast udźwig przedniego podnośnika, całkowicie zintegrowanego w przednim module ciągnika, wynosi 1500 kg. Tylny podnośnik jest również dostępny ze sterowaniem elektronicznym. Zewnętrzna obsługa tylnego podnośnika od strony skrzydła sprawia, że podłączanie osprzętu do pracy jest bezpieczniejsze i prostsze.

OSIE I HAMULCE. MAKSYMALNY KOMFORT W KAŻDYM TERENIE.

5 DF-DS-DV Ecoline Series_5080 DF Ecoline_Stage V_Studio_DSC_7245_preview.jpgNowa konstrukcja przedniej osi DEUTZ-FAHR jest unikalna dla ciągników specjalistycznych, wyraźnie wyróżniając je na tle konkurencji. Niezależne zawieszenie kół z podwójnymi wahaczami umożliwia każdemu kołu przedniemu poruszanie się w płaszczyźnie pionowej w innym zakresie. Oznacza to maksymalną pracę zawieszenia we wszystkich sytuacjach, które mogą przydarzyć się w czasie pracy. Skok amortyzatora każdego koła jest sterowany przez adaptacyjny układ elektrohydrauliczny, który zawsze zapewnia stały kontakt powierzchni styczności opony z podłożem. System dynamicznej kontroli trakcji (DTC) stale monitoruje obroty kół i zawsze przykłada moment obrotowy do koła podczas maksymalnego kontaktu z podłożem. Co więcej, ten innowacyjny system sterowania w ciągnikach specjalistycznych DEUTZ-FAHR zapewnia również funkcję stabilizacji rolkowej i kierunkowej. Stabilizacja rolkowa zapobiega niepożądanemu zanurzaniu przedniej osi i późniejszym zmianom obciążenia przy hamowaniu, a stabilizacja kierunkowa powstrzymuje pojazd przed kołysaniem na zakrętach i przy zawracaniu. Smukła geometria ramy przedniej osi umożliwia uzyskanie kąta skrętu kół dochodzącego do 60°. Hamulce hydrauliczne na czterech kołach dostępne są w standardzie, natomiast automatyczne, elektrohydrauliczne załączanie napędu na cztery koła i 100% blokady mechanizmu różnicowego są dostępne opcjonalnie. Wszystko to oznacza, że innowacyjna konstrukcja przedniej osi stanowi gwarancję maksymalnej przyczepności kół, właściwości trakcyjnych, stabilności i bezpieczeństwa, w każdych warunkach – zarówno na drodze, jak i w terenie.

CZTEROSŁUPKOWA KABINA DLA MAKSYMALNEJ WIDOCZNOŚCI LUB SKŁADANA RAMA DLA MAKSYMALNEJ ZWROTNOŚCI

5DF-DS-DV Ecoline Series_5080 DV Ecoline_Stage V_studio_DSC_9578_preview.jpgCiągniki z Seri 5 DF/DS/DV Ecoline są dostępne zarówno w wersji z platformą ze składaną ramą ochronną, jak i w wersji z czterosłupkową kabiną. Monolityczna przednia szyba oraz przeszklenia wokół zapewniają optymalną widoczność w pełnym zakresie 360 stopni, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo pracy. Zewnętrzna kabina jest kompaktowa i smukła, bez ostrych naroży, które mogłyby uszkodzić uprawy. Dzięki zastosowaniu wielu elementów dźwiękochłonnych i innych rozwiązań technicznych, inżynierom z DEUTZ-FAHR udało się ograniczyć hałas wewnątrz kabiny. Układ klimatyzacji działa z potężną mocą, a dystrybucja powietrza jest idealnie równomierna. Siedem regulowanych dysz wentylacyjnych utrzymuje na stałym poziomie temperaturę wybraną przez kierowcę, we wszystkich częściach kabiny, w każdych warunkach. Maksymalny komfort rozpoczyna się już od szerokiego kąta otwarcia drzwi, który ułatwia wchodzenie i wychodzenie z kabiny. Wszystkie elementy sterowania są łatwo dostępne, rozmieszczone zgodnie z częstotliwością użytkowania i jasno oznakowane według logiki opartej na kolorach. Panel InfoCentre na desce rozdzielczej nieustannie dostarcza kierowcy przejrzystych informacji dotyczących warunków pracy ciągnika przy pomocy analogowego i cyfrowego wyświetlacza. Zanim kierowcy skupią się na wykonywaniu swoich zadań, potrzebują tylko kilku minut, by zapoznać się ze sposobem obsługi nowych ciągników specjalistycznych DEUTZ-FAHR. Intuicyjny, niezwykle komfortowy i wydajny.

Deutz-Fahr-studio-5070DF-Keyline-1_lr.png

SERIA 5DF KEYLINE

SERIA 5DF KEYLINE

MAKSYMALNA OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW EKSPLOATACJI.
Moc: 66-76 KM
Cylindry: 3
Ciężar: 2.535
Rozstaw osi: 1.996

Równie prosty co niezawodny i mocny.

Deutz-Fahr-plener-5070DF-Keyline-9_lr.jpgZintegrowany układ hamulcowy, tarcze w kąpieli olejowej, proste i ergonomiczne mechaniczne elementy sterowania, umieszczone funkcjonalnie: najwyższe bezpieczeństwo i łatwa obsługa. Zachowując niskie koszty eksploatacji znane z poprzedniej generacji modeli 5DF Keyline, nowe ciągniki tej serii wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny oraz nowoczesnym designem. Ciągnik wyposażono w urządzenia pozwalające spełnić wymogi normy emisji spalin Stage V.

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI DLA TEGO PRODUKTU

SDF ExtraCare zabezpiecza dodatkowo Twoje maszyny, gwarantuje maksymalnie długi czas i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Możesz liczyć na doskonałą wiedzę i profesjonalne wsparcie sieci serwisowej DEUTZ-FAHR.