Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Investrol Sp z o.o. z siedzibą w Czarnocin, ul. Tuszyńska 13.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

JESIEŃ 2023 – modele 4080E & 5080D Keyline

Ciągnik rolniczy DEUTZ-FAHR 4080E

4080E.png

76KM moc maksymalna  /  komfortowa kabina z klimatyzacją  /  oświetlenie robocze  /  skrzynia biegów 15+15  40km/h  /  2 prędkości WOM 540/ECO  /  4 wyjścia hydrauliczne  /  udźwig podnośnika 3500kg  /  3 zaczepy  /  szybko-sprzęgi 2 kat.  /  koła 14.9 R30

145 000 zł netto  /  atrakcyjna cena  /  Bogaty pakiet wyposażenia / Finansowanie fabryczne 5 LAT 0%

Ciągnik rolniczy DEUTZ-FAHR 5080D KEYLINE

5DKeyline.png
76KM moc maksymalna  /  komfortowa kabina z klimatyzacją  /  oświetlenie robocze  /  skrzynia biegów 15+15  40km/h  /  2 prędkości WOM 540/ECO  /  4 wyjścia hydrauliczne  /  udźwig podnośnika 3500kg  /  sterowanie przyciskiem EASYLIFT  /  3 zaczepy  /  koła 420/70 R30

159 000 zł netto  /  atrakcyjna cena  /  Bogaty pakiet wyposażenia / Finansowanie fabryczne 5 LAT 0%

Ceny netto.
Szczegóły promocji dostępne u dealerów marki DEUTZ-FAHR.
Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów, lecz jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu Cywilnego

Ciągnik rolniczy DEUTZ-FAHR 4080E

SILNIK FARMOTION 35. POŁĄCZENIE KOMPAKTOWEGO DESIGNU, DUŻEJ MOCY I WYSOKIEGO MOMENTU.

motore 4Estage5.jpgPod maską zainstalowano mocne, kompaktowe 3-cylindrowe silniki FARMotion 35, spełniające normy Stage V. Opracowane specjalnie do zastosowań rolniczych silniki, z elektronicznie sterowanym wtryskiem Common Rail, pracują z ciśnieniem maksymalnym 2000 bar, optymalizując w ten sposób zużycie oleju napędowego w komorze spalania. Zapewniają maksymalną moc i stały moment obrotowy nawet przy niskich prędkościach obrotowych silnika. System oczyszczania spalin obejmuje katalizator DOC + filtr DPF (w modelach 4070E - 4080E), a w 2 modelach o większej mocy dodatkowo montowany jest SCR (4090E - 4100E).
Inne ważne cechy, które umożliwiają uzyskanie przez silniki wysokich osiągów to układ chłodzenia z chłodnicami o dużej powierzchni (zespół obejmuje chłodnicę płynu silnika, Intercooler, chłodnicę oleju napędowego oraz chłodnicę oleju przekładniowego), zoptymalizowany przepływ powietrza z wentylatorem ze sprzęgłem wiskotycznym, dwustopniowy filtr powietrza Powercore z wyrzutnikiem pyłów. Wymienione układy wspierają wydajność silnika i zostały zaprojektowane z myślą o długich okresach międzyprzeglądowych i szybkiej, nieskomplikowanej obsłudze serwisowej. Seria 4E DEUTZ-FAHR: mocne i wydajne ciągniki użytkowe.

WYDAJNA PRZEKŁADNIA, UNIWERSALNY NAPĘD.

trasmissione 4Estage5.jpgWłaściwa przekładnia do każdego rodzaju pracy i odpowiednia prędkość do każdego zadania — z serią 4E sprostasz każdemu wyzwaniu. Zawsze z niezwykłą wydajnością i maksymalna precyzją. Wybór należy do Ciebie. Dostępne są dwa warianty mechanicznej przekładni. Obydwie skrzynie posiadają zsynchronizowany rewers kierunku jazdy, 5 biegów, 3 zakresy ale z różnym stopniowaniem prędkości. Skrzynia biegów 15+15 może osiągnąć prędkość 40 km/h, natomiast wariant 15+15 ECO umożliwi jazdę z prędkością 40 km/h przy zredukowanej prędkości obrotowej silnika (tylko 1800 obr./min). Seria 4E DEUTZ-FAHR: precyzyjne i szybkie ciągniki użytkowe.

POŁĄCZENIE KOMPAKTOWEGO DESIGNU I DUŻEJ ELASTYCZNOŚCI.

pto 4Estage5.jpgSeria 4E oferuje także różne opcje dla maszyn napędzanych WOM. Możliwy jest wybór spośród kilku konfiguracji: 540/540ECO lub 540/540ECO/1000 lub 540/540ECO/WOM SYNCHRO. Prędkość obrotowa 540ECOjest osiągana przy obrotach silnika wynoszących jedynie 1560 obr./min, czyli blisko maksimum na krzywej maksymalnego momentu. Suche sprzęgło WOM jest sterowane praktyczną dźwignią, która umożliwia perfekcyjną modulację włączania wału odbioru mocy. W zależności od konfiguracji WOM można wybrać końcówkę stałą bądź wymienną wałka. Seria 4E DEUTZ-FAHR: praktyczne i funkcjonalne ciągniki użytkowe.

POŁĄCZENIE KOMPAKTOWEGO DESIGNU I WSZECHSTRONNOŚCI.

impianto idraulico 4Estage5.jpgCzy jest to praca na terenie gospodarstwa, czy też transport, prace polowe czy inne zadania  - zakres prac jest bardzo zróżnicowany. Nie ma rzeczy niemożliwych, jeżeli chodzi o punkty sprzęgu w ciągnikach z nowej serii 4E. Jak zwykle w przypadku DEUTZ-FAHR, mechaniczny tylny podnośnik jest niezwykle precyzyjny i wyróżnia się dużą czułością sterowania. Nowy podnośnik mechaniczny EasyLift umożliwia sterwanie ruchem ramion podnośnika za pomocą jednego przycisku na prawej konsoli, co znacznie zwiększa komfort pracy w terenie. Maksymalny udźwig wynosi 3500 kg. Podnośnik z zaczepami II kategorii jest dostępny z kulami. Dla układu hydraulicznego można wybierać spośród dwóch pomp o wydajności od 48 l/min do 56 l/min i maksymalnie trzech obwodów tylnych z regulatorem przepływu i wolnym powrotem oleju. Układ kierowniczy jest zasilany przez niezależną pompę hydrauliczną. Co oznacza, że cała moc hydrauliczna jest zawsze dostępna dla maszyn. Seria 4E DEUTZ-FAHR: wszechstronne i mocne ciągniki użytkowe.

POŁĄCZENIE KOMPAKTOWEGO DESIGNU, DUŻEJ ZWROTNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA.

assali e freni 4Estage5.jpgSeria 4E jest bardzo zwrotna, dzięki temu wysoce uniwersalna. DEUTZ-FAHR opracował przednią oś przeznaczoną dla tego właśnie segmentu ciągników. Pod względem zwrotności nie ma sobie równych; dzięki konstrukcji osi i maski, modele 4E mają doskonały kąt skrętu wynoszący aż 55°. Maksymalną przyczepność zawsze zapewnia napęd na dwie osie oraz blokada mechanizmów różnicowych włączanych elektrohydraulicznie. Ciągniki wyposażono w dwa siłowniki układu kierowniczego i hamulce na czterech kołach w kąpieli olejowej. Nowa Seria 4E DEUTZ-FAHR: zwrotne i bezpieczne ciągniki użytkowe.

PLATFORMA OPERATORA. POŁĄCZENIE KOMPAKTOWEGO DESIGNU I DUŻEGO KOMFORTU.

cabina 4Estage5.jpgDla DEUTZ-FAHR operator jest zawsze w centrum uwagi. Każdy operator poczuje się komfortowo dzięki regulowanej kierownicy, czy fotelowi z mechaniczną amortyzacją i systemem regulacji. Na komfort ma także wpływ rozmieszczenie elementów sterowania na nowej prawej konsoli. Szerokie antypoślizgowe stopnie i uchwyty po obydwu stronach ciągnika sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie jest niezwykle łatwe i bezpieczne. Zmieniona została pozycja elementów sterowania, które rozmieszczono logicznie pod kątem częstotliwości ich używania i wyraźnie oznakowano kolorami. Hamulec postojowy, włączanie oraz wybór prędkości WOM znajdują się po lewej stronie fotela operatora. Po prawej stronie znajdują się elementy sterowania napędem, gaz ręczny, zapamiętywanie obrotów silnika, elementy sterowania tylnym podnośnikiem oraz dźwignie sterowania obwodami hydrauliki. Nowy centralny wyświetlacz informacyjny na desce rozdzielczej zapewnia operatorowi dostęp do przejrzystych informacji w formacie cyfrowym i analogowym na temat parametrów pracy ciągnika. Oczywiście modele serii 4E zapewniają dobrą widoczność wszystkich obszarów roboczych. To nie tylko usprawnia pracę, ale także poprawia bezpieczeństwo. Nowa gumowa mata i materiał izolacyjny poprawiają komfort, redukując do minimum hałas, wibracje oraz temperaturę. Nowa Seria 4E DEUTZ-FAHR: komfortowe i ergonomiczne ciągniki użytkowe.

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI DLA TEGO PRODUKTU

SDF ExtraCare zabezpiecza dodatkowo Twoje maszyny, gwarantuje maksymalnie długi czas i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Możesz liczyć na doskonałą wiedzę i profesjonalne wsparcie sieci serwisowej DEUTZ-FAHR.

MAKSYMALNA OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW EKSPLOATACJI.
Moc: 66-76 KM
Cylindry: 3
Ciężar: 2.535
Rozstaw osi: 1.996