Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Investrol Sp z o.o. z siedzibą w Czarnocin, ul. Tuszyńska 13.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

JESIEŃ 2023 – modele 5105 & 6115C

Ciągnik rolniczy DEUTZ-FAHR 5105

5105.png

106KM moc maksymalna  /  komfortowa kabina z klimatyzacją  /  fotel pneumatyczny  /  fotel pasażera  /  rewers z systemem Stop&Go  /  skrzynia biegów Powershift 20+20  40km/h  /  podnośnik elektroniczny EHR 4500kg  /  pompa 60 l/min i 6 wyjść hydraulicznych  /  4 prędkości WOM/ECO  /  koła 480/70 R34  /  zaczep automatyczny

243 000 zł netto  /  atrakcyjna cena  /  bogaty pakiet wyposażenia / finansowanie fabryczne 3 LATA 0%

Ciągnik rolniczy DEUTZ-FAHR 6115C

6115C.png
126KM moc maksymalna  /  oś amortyzowana  /  komfortowa kabina z klimatyzacją  /  fotel pneumatyczny  /  fotel pasażera  /  układ kierowniczy SDD  /  rewers z systemem Stop&Go  /  skrzynia biegów Powershift 60+60  40km/h  /  podnośnik elektroniczny EHR 5410kg  /  pompa 90 l/min i 6 wyjść hydraulicznych  /  4 prędkości WOM/ECO  /  koła 540/65 R38  /  zaczep automatyczny

297 000 zł netto  /  atrakcyjna cena  /  bogaty pakiet wyposażenia / finansowanie fabryczne 3 LATA 0%

Ceny netto.
Szczegóły promocji dostępne u dealerów marki DEUTZ-FAHR.
Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów, lecz jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu Cywilnego

SERIA 6C

TAK WSZECHSTRONNY, JAK BARDZO TEGO POTRZEBUJESZ.
Moc: 116-143 KM
Cylindry: 4
Ciężar: 5.000-5.500
Rozstaw osi: 2.480-2.510

Swoboda tworzenia konfiguracji.

Oferując nieskończone możliwości konfiguracji, 3 modele, moc od 116 do 143 KM, wybór 3 rodzajów przekładni, wydajne układy hydrauliczne z pompami wykrywającymi obciążenie o wydajności do 120 l/min i wiele innych opcji, ciągniki te można idealnie dopasować do nawet najbardziej specyficznych potrzeb. Wszystkie modele serii 6C są wyposażone w 4-cylindrowy silnik, 4-słupkowe kabiny TopVision i różne, zupełnie nowe rozwiązania rolnictwa inteligentnego Smart Farming.
POBIERZ BROSZURĘ

ULTRAKOMPAKTOWE, ULTRAWYDAJNE.

motore 6Cserie.jpgPoza doskonałą niezawodnością i osiągami, nowy, 4-cylindrowy silniki FARMotion Stage V charakteryzuje się również niesamowicie niskimi kosztami operacyjnymi. Są to najnowocześniejsze silniki o imponującym momencie obrotowym w bardzo szerokim zakresie prędkości, zapewniające szybką reakcję na zmiany obciążenia. Elektronicznie sterowany wtrysk paliwa Common Rail, wentylator wiskotyczny eVisco, filtry powietrza PowerCore oraz wysokowydajne przekładnie tworzą imponujący pakiet zaawansowanych technologicznie rozwiązań minimalizujących zużycie paliwa i AdBlue. Pojemne zbiorniki (160-litrowy zbiornik paliwa i 12-litrowy zbiornik mocznika) zapewniają zasięg wystarczający do każdego zadania. Oferowane z mocą 120, 129 i 137 KM (odpowiednio dla modeli 6115C, 6125C i 6135C), wszystkie warianty silników zawierają również specjalną mapę zwiększającą moc, uruchamianą automatycznie, gdy używany jest WOM lub przy prędkościach drogowych przekraczających 15 km/h, która zwiększa maksymalną moc danego modelu do 126, 136 i 143 KM.

NAJLEPSZA W KLASIE WYDAJNOŚĆ, OSIĄGI I MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI.

trasmissione 6Cserie.jpgNowa seria 6C dostępna jest wraz z 3 różnymi rodzajami napędu: podstawowa konfiguracja z mechaniczną 3-stopniową przekładnią Powershift, innowacyjną przekładnią RVSHIFT FullPowershift oraz najbardziej zaawansowaną technologicznie przekładnią bezstopniowa TTV. Seria 6C pozwala wybrać odpowiednią przekładnię dla konkretnych zastosowań. Wszystkie wersje przekładni są wyposażone w rewers elektrohydrauliczny PowerShuttle. Zmiany kierunku jazdy są wykonywane pod obciążeniem, co maksymalizuje bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas pracy na stromych zboczach. Ponadto 5 ustawień szybkości reakcji rewersu wybieranych przez użytkownika oraz funkcje Stop&Go i PowerZero sprawiają, że praca z ładowaczem czołowym jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wszystkie modele są w stanie osiągnąć maksymalną prędkość na drodze (40 km/h dla wersji z podstawową skrzynią biegów lub nawet 50 km/h dla wersji RVSHIFT i TTV - jeśli dopuszczona) przy zredukowanych obrotach silnika, co minimalizuje zużycie paliwa i zwieksza zasięg.

CAŁA POTRZEBNA MOC.

pto 6Cserie.jpgNowa seria 6C oferuje również wyjątkowe możliwości konfiguracji do pracy z maszynami napędzanymi przez WOM. Dla najwyższej wszechstronności i wydajności z każdym możliwym typem maszyny, tylny WOM posiada elektrohydrauliczne sprzęgło wielopłytkowe załączane progresywnie z funkcją automatycznego sterowania. Wymienny wałek z wielowypustem można szybko i bezpiecznie zdemontować i wymienić w celu pracy z różnymi maszynami. W wersjach ciągników z przekładnią Powershift, tylny WOM jest standardowo wyposażony w tryby prędkości 540 i 540ECO, natomiast tryby 1000 i 1000ECO są dostępne jako opcja, co daje w sumie 4 prędkości WOM do wyboru. Natomiast wersje RVShift i TTV posiadają tryby prędkości 540, 540ECO i 1000. Opcjonalnie wszystkie modele serii 6C mogą być wyposażone w WOM synchro (z niezależnym wałem wyjściowym) oraz przedni WOM o prędkości obrotowej 1000 obr./min, również z elektrohydraulicznym wielopłytkowym mokrym sprzęgłem.

MODUŁOWY UKŁAD HYDRAULICZNY Z MOŻLIWOŚCIĄ DOWOLNEJ KONFIGURACJI.

impianto idraulico 6Cserie.jpgCiągniki serii 6C są wyposażone w układ hydrauliczny z pompą zębatą o wydajności 90 l/min lub alternatywnie w pompę Load-Sensing o wydajności 120 l/min.
Układ LS  dostarcza dokładnie taki wydatek oleju, jaki jest potrzebny w odpowiedzi na efektywne zapotrzebowanie ze strony maszyn, a połączenie mechanicznie i elektronicznie sterowanych rozdzielaczy zapewnia pełną kompatybilność z każdym typem maszyny.
Obie konfiguracje układu hydraulicznego są oferowane z maksymalnie 10 tylnymi wyjściami hydraulicznymi, złączami Power Beyond, wydajnym elektronicznym podnośnikiem tylnym o udźwigu do 7000 kg oraz podnośnikiem przednim o udźwigu 3000 kg z dodatkowymi 2 wyjściami przednimi. We wszystkich wersjach pompa dodatkowa o wydajności ok. 40 l/min doprowadza olej wyłącznie do układu kierowniczego, zapewniając płynną pracę układu kierowniczego nawet na wolnych obrotach oraz podczas pracy podnośników i rozdzielaczy.

BEZKOMPROMISOWE BEZPIECZEŃSTWO.

assali e freni 6Cserie.jpgZaprojektowana i skonstruowana w całości we własnym zakresie oś przednia posiada elektrohydraulicznie załączany napęd na 4 koła oraz blokadę mechanizmu różnicowego z możliwością 100% blokady, która może być również włączana i wyłączana automatycznie przez funkcję ASM. Ciągniki te są wyposażone w mokre hamulce tarczowe na wszystkich 4 kołach, obsługiwane przez układ wspomagania Powerbrake, co zapewnia najwyższe bezpieczeństwo hamowania i wyczucie pedału hamulca jak w samochodzie. Przednia oś o imponującej nośności 3000 kg i maksymalnym kącie skrętu 55° jest dostępna we wszystkich modelach z tej rodziny również z podwójnymi siłownikami hydraulicznymi. Modele RVShift i TTV mogą być również wyposażone w hydrauliczny hamulec postojowy, połączony układ mechaniczno-hydrauliczny, który wywiera stałe ciśnienie na tylne hamulce tarczowe, aby utrzymać ciągnik w bezpiecznym położeniu na każdym nachyleniu. Nowa seria 6C jest dostępna z każdym obecnie stosowanym typem układu hamulcowego przyczepy, z możliwością wyboru układu hydraulicznego, pneumatycznego lub łączonego, co sprawia, że maszyny te są jeszcze bardziej wszechstronne i stanowią idealne rozwiązanie nawet w przypadku intensywnego użytkowania w transporcie drogowym.

NIEZRÓWNANY KOMFORT I DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ WE WSZYSTKICH KIERUNKACH.

cabina 6Cserie.jpgNowe kabiny TopVision oferują wyjątkowy poziom komfortu. Innowacyjne mocowania Hydro Silent-Block redukują wibracje o 40% w porównaniu z konwencjonalnymi tulejami metalowo-gumowymi, a opcjonalna mechaniczna amortyzacja kabiny zapewnia jeszcze wyższy poziom komfortu. 4-słupkowa konstrukcja i duże szyby zapewniają doskonałą widoczność na zewnątrz, a zminimalizowany poziom hałasu, najwyższej jakości materiały i ergonomicznie rozplanowana kabina sprawiają, że każda praca jest mniej męcząca. Podgrzewane, elektrycznie regulowane lusterka wsteczne i podgrzewana tylna szyba zapewniają dobrą widoczność nawet w najzimniejszych warunkach pogodowych.
Wersje RVShift i TTV są dostępne z wyświetlaczem InfoCenterPro, który zapewnia operatorowi pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami ciągnika i dodaje programowalne sekwencje operacji dla rutynowych działań. Ogromny wybór innych opcji, takich jak uchwyt do montażu monitora lub innych urządzeń innych producentów, fotel pasażera, system audio z radiem DAB+, liczne gniazda elektryczne (w tym 2 porty USB) oraz lodówka 12 V pozwalają skonfigurować każdy szczegół kabiny zgodnie z własnymi potrzebami.

WERSJA WARRIOR.

allestimento warrior 6Cserie.jpgRolnikom lubiącym się wyróżniać z tłumu, DEUTZ-FAHR oferuje wyjątkowe warianty wyposażenia wersji specjalnej Warrior w modelach Serii 6C. Ciesz się luksusem specjalnego pakietu oświetlenia LED, wygodnego fotela Warrior z pneumatyczną amortyzacją, klimatyzacją oraz systemem nagłośnienia z radiem DAB+. Edycja Warrior Serii 6C to nietuzinkowy wybór, wyróżniający z tłumu. Warrior to nie tylko design ale także komfort użytkowania i najwyższe bezpieczeństwo.

Zobacz model 3D

Możliwość przedłużenia gwarancji dla tego produktu

SDF ExtraCare zabezpiecza dodatkowo Twoje maszyny, gwarantuje maksymalnie długi czas i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Możesz liczyć na doskonałą wiedzę i profesjonalne wsparcie sieci serwisowej DEUTZ-FAHR.

SERIA 5DF KEYLINE

MAKSYMALNA OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW EKSPLOATACJI.
Moc: 66-76 KM
Cylindry: 3
Ciężar: 2.535
Rozstaw osi: 1.996

Równie prosty co niezawodny i mocny.

Deutz-Fahr-plener-5070DF-Keyline-9_lr.jpgZintegrowany układ hamulcowy, tarcze w kąpieli olejowej, proste i ergonomiczne mechaniczne elementy sterowania, umieszczone funkcjonalnie: najwyższe bezpieczeństwo i łatwa obsługa. Zachowując niskie koszty eksploatacji znane z poprzedniej generacji modeli 5DF Keyline, nowe ciągniki tej serii wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny oraz nowoczesnym designem. Ciągnik wyposażono w urządzenia pozwalające spełnić wymogi normy emisji spalin Stage V.

POBIERZ BROSZURĘ

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI DLA TEGO PRODUKTU

SDF ExtraCare zabezpiecza dodatkowo Twoje maszyny, gwarantuje maksymalnie długi czas i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Możesz liczyć na doskonałą wiedzę i profesjonalne wsparcie sieci serwisowej DEUTZ-FAHR.