Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Investrol Sp z o.o. z siedzibą w Czarnocin, ul. Tuszyńska 13.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Ciągniki marki DEUTZ-FAHR – Serii 5D KEYLINE GS

SILNIKI FARMOTION 35. PO PROSTU WYDAJNE.

Pod maską modeli nowej serii 5D Keyline znajdują się nowoczesne, zoptymalizowane pod kątem pojemności, trzycylindrowe silniki FARMotion o mocy od 66 KM (48,9 kW) do 102 KM (75 kW), spełniające wymogi normy emisji spalin Stage V. Zostały one zaprojektowane specjalnie do wykorzystania w ciągnikach rolniczych. Elektronicznie sterowany układ Common Rail dostarczający paliwo pod ciśnieniem 2000 barów oraz układ dolotowy powietrza z turbosprężarką i intercoolerem zapewniają wysoką moc i moment obrotowy przy minimalnym zużyciu paliwa i niskich wartościach emisji spalin. Nowo opracowana kompaktowa chłodnica z wentylatorem o napędzie wiskotycznym oraz filtrem powietrza PowerCore przekładają się na efektywność pracy silnika. Układ chłodzenia jest również łatwo dostępny, dzięki czemu prace konserwacyjne i czyszczenie są o wiele łatwiejsze.

motore 5Dkeyline.jpg

PRZEKŁADNIA. PO PROSTU PRECYZYJNA ZMIANA BIEGÓW.

Wszystkie nowe modele 5D Keyline są wyposażone w pięciobiegową przekładnię występującą w kilku wersjach. Prostsza wersja posiada mechaniczny mechanizm zmiany biegów i przełożenia 15 + 15, które można zwiększyć do 30 + 15, wybierając opcję mechanicznych bardzo niskich biegów. Dostępna jest nawet przekładnia PowerShuttle zapewniająca wysoką wydajność i komfort jazdy. Wszystkie ciągniki z przekładnią PowerShuttle są standardowo wyposażone w regulację reakcji sprzęgła SenseClutch, sprzęgło ComfortClutch i funkcje Stop&Go. Przekładnie z PowerShuttle są dostępne w wersji 15+15 i 30+30 z 2-stopniową przekładnią Powershift Hi-Lo. Ww wszytskich wariantach prędkość końcowa 40 km/h jest osiągana w trybie ECO przy 1800 obr./min. Umożliwia to precyzyjną i efektywną jazdę w każdym zastosowaniu.

trasmissione 5Dkeyline.jpg

WOM. PO PROSTU WSZECHSTRONNY.

Nowe modele serii 5D Keyline są naprawdę wielozadaniowe. Równie wszechstronne są opcje wyposażenia w WOM. Dostępne są trzy wersje konfiguracyjne: 540/540 ECO, 540/540 ECO/1000 i 540/540 ECO + synchro gdzie obroty wałka są zsynchronizowane z prędkością jazdy. Opcje te umożliwiają ekonomiczną pracę z odpowiednim osprzętem. Wał WOM można aktywować ręcznie za pomocą dźwigni, co zapewnia płynny rozruch bez wstrząsów, lub za pomocą wygodnego przycisku. Wszystkie modele serii 5D Keyline spełniają międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa i dysponują postojowym przyciskiem bezpieczeństwa WOM.

pto 5Dkeyline.jpg

UKŁAD HYDRAULICZNY. PO PROSTU WYDAJNY I PRECYZYJNY.

Osprzęt hydrauliczny jest jednym z najważniejszych wyznaczników pozwalających ocenić, czy dany ciągnik nadaje się dla twojego przedsiębiorstwa. W przypadku nowych modeli 5D Keyline możesz precyzyjnie kontrolować cały osprzęt. Pompa 56 l/min zasila dwa lub nawet trzy tylne, mechanicznie sterowane obwody hydrauliki zewnętrznej. Mechaniczny tylny podnośnik DEUTZ-FAHR z nowym układem sterowania EasyLift słynie ze swojego skutecznego układu sterującego i standardowego udźwigu 2500 kg. Siłowniki wspomagające zwiększają udźwig do 3500 kg. Opcjonalnie możliwe jest również sterowanie podnośnika z poziomu tylnych błotników.

impianto idraulico 5Dkeyline.jpg

OSIE I HAMULCE. PO PROSTU BEZPIECZNE W KAŻDEJ SYTUACJI.

Wszystkie modele nowej serii 5D Keyline są wyposażone w napęd na cztery koła i mokre hamulce wszystkich czterech kół. Za rozkład siły hamowania na poszczególne koła odpowiada zawór rozdzielczy. Wciśnięcie obu pedałów hamulca oznacza wyhamowanie wszystkich czterech kół. Wciśnięcie lewego pedału hamulca oznacza wyhamowanie lewego tylnego koła. Wciśnięcie prawego pedału hamulca oznacza wyhamowanie prawego tylnego koła. Zapewnia to poczucie całkowitego bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Hydrauliczny hamulec przyczepy jest dostępny opcjonalnie.

Oś przednia została zaprojektowana przez DEUTZ-FAHR specjalnie dla tego segmentu mocy. Układ napędu na cztery koła i 100% blokada mechanizmu różnicowego są obsługiwane elektrohydraulicznie za pomocą przycisków. Kąt skrętu 55° zapewnia maksymalne możliwości manewrowania.

assali e freni 5Dkeyline.jpg

KABINA. PO PROSTU WYGODNA.

Każdy, kto wejdzie do kabiny serii 5D Keyline, natychmiast poczuje, że to wspaniałe miejsce pracy. Szerokie drzwi, jasne, przytulne wnętrze i pełna widoczność w 360° zapewnia środowisko efektywnej pracy. Jak to w przypadku rozwiązań DEUTZ-FAHR, elementy sterujące są ułożone logicznie pod względem częstotliwości używania, znajdują się w zasięgu ręki i są pogrupowane kolorystycznie. Tablica przyrządów na regulowanej kolumnie kierowniczej nieustannie dostarcza kierowcy istotnych informacji. Deska rozdzielcza posiada wskaźniki analogowe i cyfrowe. Dostępne są trzy wersje dachu. Dach pełny ze strukturą zabezpieczającą FOPS, przeszklony dach bez ramy FOPS lub poliwęglanowy dach o wysokiej widoczności z FOPS, zapewniający doskonałą widoczność do góry podczas prac z ładowaczem czołowym. Nie ważne, jakie prace musisz wykonać – komfortowa kabina nowej serii 5D Keyline zmotywuje każdego operatora do pracy z pełną wydajnością.

cabina 5Dkeyline.jpg

W PROMOCJI

Kompaktowy, uniwersalny ciągnik rolniczy Deutz-Fahr 5080D Keyline dostępny teraz w OFERCIE LIMITOWANEJ 2023 w cenie 158 000 zł netto*

- z rabatem promocyjnym -7 000 zł
- z atrakcyjnym finansowaniem fabrycznym
- 0% odsetek
- 0% prowizji.

Ciągnik z silnikiem o mocy maksymalnej 76KM, wyposażony w komfortową kabinę z klimatyzacją i oświetleniem roboczym, skrzynię biegów 15+15, o prędkości maksymalnej 40 km/h, wałek WOM z 2 prędkościami 540/ECO, hydraulikę z 4 wyjściami hydraulicznymi, podnośnikiem tylnym o udźwigu 3500 kg w wersji Easy Lift z przyciskiem do sterowania, 3 zaczepami z tyłu oraz kołami 420/70 R30

5D PROMO.jpg

WYPOSAŻENIE I ELEMENTY OPCJONALNE

ŁADOWACZ CZOŁOWY

Dzięki zestawom LightKit or ReadyKit, dostępnym bezpośrednio u producenta, ciągniki 5D Keyline można również dostosować do pracy z ładowaczem czołowym.

5D-Keyline-Front-Loader-Option.jpg

SDF EXTRACARE

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI DLA TEGO PRODUKTU

SDF ExtraCare zabezpiecza dodatkowo Twoje maszyny, gwarantuje maksymalnie długi czas i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Możesz liczyć na doskonałą wiedzę i profesjonalne wsparcie sieci serwisowej DEUTZ-FAHR.

6-Series_6230-RCshift_Gallery-4.jpg

ZALETY EXTRA CARE
  • DODATKOWE ZABEPZIECZENIE POSIADANEGO SPRZĘTU,
  • UTRZYMANIE WARTOŚCI UŻYWANYCH MASZYN,
  • KORZYŚCI PRZY PÓŹNIEJSZEJ ODSPRZEDAŻY MASZYN OBJĘTYCH EXTRACARE,
  • STOSOWANIE TYLKO ORYGINALNYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH I ŚRODKÓW SMARNYCH,
  • MOŻLIWOŚĆ PRZENIESIENIA EXTRACARE NA NOWEGO WŁAŚCICIELA SPRZĘTU PO JEGO SPRZEDAŻY,
  • 3 LUB 5-LETNI OKRES OCHRONY.

Galeria foto